• Thuisprogramma - Lopende week (Velden + Kleedkamers)

  • Wil je het thuisprogramma van de lopende week bekijken (incl. velden, kleedkamers en scheidsrechters), klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Wil je het thuisprogramma van de lopende week bekijken (incl. velden, kleedkamers en scheidsrechters), klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Programma's (Thuis- / Uitwedstrijden)

  • Wil je het programma van de lopende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Lopende week

    Lopende week

    Wil je het programma van de lopende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van de volgende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Volgende week

    Volgende week

    Wil je het programma van de volgende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van over 2 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Over 2 weken

    Over 2 weken

    Wil je het programma van over 2 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van over 3 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik Hier

    Over 3 weken

    Over 3 weken

    Wil je het programma van over 3 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik Hier

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    05-02 11:00Zeelandia Middelburg 2SC Gastel 60 - 1
    04-02 14:30Zaamslag 1Zeelandia Middelburg 11 - 2
    04-02 12:00Prinsenland 2Zeelandia Middelburg 25 - 2
    04-02 13:00Zeelandia Middelburg 5FC Dauwendaele 44 - 2
    04-02 13:00Zeelandia Middelburg 6ST Patrijzen/Nieuwdorp/LeBo 49 - 0
    04-02 14:30De Meeuwen 4Zeelandia Middelburg 73 - 0
    04-02 14:30Clinge JO19-1Zeelandia Middelburg JO19-24 - 1
    04-02 12:30RCS JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-10 - 2
    04-02 14:30Walcheren JO17-3Zeelandia Middelburg JO17-20 - 2
    04-02 15:00Zeelandia Middelburg JO16-1SC Gastel JO16-11 - 0
    04-02 15:00Zeelandia Middelburg JO16-2VCK JO16-11 - 0
    04-02 12:30ST Zaamslag/Vogelwaarde JO16-1Zeelandia Middelburg JO16-34 - 0
    04-02 12:30Roosendaal JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-14 - 2
    04-02 12:30SJO HSVC'20 JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-24 - 0
    04-02 13:30Zeelandia Middelburg MO17-1ST Graauw/HVV '24 MO17-110 - 0

    Bekijk alle uitslagen