• Programma (lopende week) - Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT 'de Pleun' . DEZE IS TE VINDEN NAAST KLEEDKAMER 13 T/M 15. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-3GPC Vlissingen JO11-2JMregulierB.J.G. (Bjorn) van der Broekveld 4 B
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-5Walcheren JO11-2JMregulierV.J. (Vince) de Fouwveld 4 A
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelb. JO12-3JMKloetinge JO12-3regulierC.R. (Che) Latuheruveld 6 B
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO8-1Kloetinge JO8-2regulierveld 1 A1
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO9-7JMGPC Vlissingen JO9-3regulierveld 1 B1
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg MO8-1Bevelanders JO8-1regulierveld 1 A2
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO9-4Kapelle JO9-2regulierveld 1 B2
    24 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO10-3SJO Serooskerke/Veere JO10-1JMregulierveld 6 A1
    24 feb. 08:50Zeelandia Middelburg JO7-1Luctor Heinkenszand JO7-1regulierveld 1 B1a
    24 feb. 09:00Zeelandia Middelburg JO13-3SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1regulierveld 3
    24 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO12-2Aardenburg JO12-1regulierJ.R.M. (Jeronimo) Radermacherveld 5 B
    24 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO11-4SSV'65 JO11-5regulierJ.J.T. (Jesse) Riemensveld 5 A
    24 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO11-1ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-1JMregulierS. (Sami) Ridderhofveld 2 B
    24 feb. 09:40Zeelandia Middelburg JO7-3JMWalcheren JO7-3regulierveld 9 A1b
    24 feb. 10:00Zeelandia Middelburg MO10-1Zeelandia Middelburg MO10-2regulierveld 1 B1
    24 feb. 10:00Zeelandia Middelburg MO13-1MZC'11 MO13-1regulierR. (Rudolf) Hollebrandseveld 4
    24 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO9-2Yerseke JO9-1regulierveld 1 A1
    24 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO8-2MOC'17 JO8-2regulierveld 1 A2
    24 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO9-5Walcheren JO9-1regulierveld 1 B2
    24 feb. 10:55Zeelandia Middelburg JO7-2Walcheren JO7-2regulierveld 9 A1b
    24 feb. 11:30Zeelandia Middelburg MO13-3GPC Vlissingen MO13-2 (9-tal)regulierveld 4
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    24 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO15-1VVR JO15-1regulierL. (Laura) Kortleveveld 6
    24 feb. 11:00Zeelandia Middelburg JO14-3MZC'11 JO14-3regulierveld 3
    24 feb. 11:00Zeelandia Middelburg JO14-1Tholense Boys JO14-1regulierJ.J. (Jacco) de Laterveld 2
    24 feb. 11:30Zeelandia Middelburg JO16-3SSV'65 JO16-1regulierveld 5
    24 feb. 12:15Zeelandia Middelburg JO17-1Luctor Heinkenszand JO17-1regulierB. (Bram) van Nunenveld 6
    24 feb. 13:00Zeelandia Middelburg MO15-2Cluzona MO15-1regulierveld 4
    24 feb. 13:30Zeelandia Middelburg JO17-3Kapelle JO17-1regulierW.G. (Walter) Blondeelveld 5
    24 feb. 14:15Zeelandia Middelburg JO19-2Hoeven JO19-2regulierM.A.C. (Matthijs) van Houwelingenveld 6
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    24 feb. 11:45Zeelandia Middelburg VR1Binnenmaas, FC VR1regulierveld 1
    24 feb. 13:00Zeelandia Middelburg 3Wolfaartsdijk 2regulierJ.A. (Jaimy) Fokkerveld 2
    24 feb. 14:30Zeelandia Middelburg 1FC Dauwendaele 1regulierP.J. (Patrick) de Meyerveld 1
    24 feb. 15:00Zeelandia Middelburg 5Jong Ambon 2regulierveld 2
    27 feb. 20:00Zeelandia Middelb. 1MZC`11 1regulierveld 1